Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı

Her yıl Ocak ayının ikinci haftasında düzenlenen Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri çerçevesinde ulusal ve uluslararası düzeyde katılımlarla gerçekleştirilen 'Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF)' enerji verimliliği hareketinin yaygınlaşmasını sağlamak amacı ile düzenlenmektedir.

Ulusal ve uluslararası düzeyde katılımlarla gerçekleştirilen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) enerji verimliliği hareketinin yaygınlaşmasını sağlamak amacı ile Bakanlığımız koordinasyonunda her yıl düzenlenmektedir.

Toplumdaki enerji kültürü ve verimlilik bilincinin artırılmasına yönelik olarak Bakanlığımız koordinasyonunda uluslararası düzeyde katılımlarla bu yıl 10 uncusu düzenlenecek, Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde Sayın Bakanımızın katılımlarıyla İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecektir.

Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile katılımcı ya da ziyaretçi olarak, enerji verimliliği alanında çalışan bilim insanları, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileriyle tanışabilir, paneller çerçevesinde bu alandaki tüm yenilikleri takip edebilir, uluslararası ve yerel firmalarla iş ağları genişletilebilmektedir.

Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile ilgili daha detaylı bilgi için www.evf.gov.tr bağlantısını kullanabilirsiniz.